O firmie

Misja firmy

Ponad 33 lata ciężkiej pracy, wraz z naszymi partnerami biznesowymi, stawia nas jako lidera w branży obróbki powierzchniowej w Polsce. Dzięki systematycznemu podnoszeniu kwalifikacji oraz wsparciu najlepszych światowych producentów maszyn i środków technologicznych jesteśmy i będziemy gwarantem niezawodnego poziomu i najwyższych standardów. Dowodem na to jest ciągłe certyfikowanie dla systemu zarządzania PN-EN ISO 9001:2015 zgodnie z procedurą TÜV NORD. 

O firmie
33 lata doświadczenia
O firmie

Wizja firmy

Pragniemy kontynuować współpracę z liderami w branży obróbki powierzchniowej, poprzez oferowanie najlepszych jakościowo rozwiązań dopasowanych do wymagań i oczekiwań naszych klientów. Możliwość udziału w procesach produkcyjnych, dzięki opracowywaniu rozwiązań technologicznych daję nam satysfakcję i chęć do pracy każdego dnia. Chcemy dzielić się doświadczeniem oraz współtworzyć wartość dodaną dla naszych klientów.

Krótka historia firmy

1990

Rozpoczęcie współpracy z firmą Rösler – niemieckim producentem maszyn i środków do obróbki wibrościernej, oczyszczalni ścieków technologicznych oraz technologii śrutowowania.

1993

Rejestracja firmy L.M.Zalewski Technika Obróbki Powierzchniowej w Polsce. Rozpoczęcie współpracy z firmą IMM / METABO – niemieckim producentem przemysłowych urządzeń do szlifowania i polerowania.

2006

Rozpoczęcie współpracy z firmą LEA Manufacturing – brytyjskim producentem past polerskich oraz duńską grupą Scantool, w której skład wchodzą marki: KEF, Arboga, HM Machinery.

2009

Rozpoczęcie współpracy z firmami Pometon, Deerfos oraz Interminglass PG Corporation-Potters 

2013

Nowa siedziba firmy L.M.Zalewski z 800m2 magazynem w Nowy Tuchom, 15km od lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

2016

Rozpoczęcie współpracy z firmą Kromaş – tureckim producentem maszyn do obróbki wibrościernej oraz systemów oczyszczania wody potechnologicznej

SIEDZIBA GŁÓWNA:

Nowy Tuchom 2a
80-209 Chwaszczyno

E-MAIL:

topzal@topzal.com.pl

TELEFON/FAX:

+48 58 712 81 55
+48 58 712 81 54

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

 

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu