Maszyny

Wybierz kategorię

Polerki stacjonarne, urządzenia polerskie, polerki stołowe

Zapytaj o ten produkt

Stacjonarna polerka przemysłowa do metalu

 

Jednym z procesów wykańczania powierzchni jest polerowanie z wykorzystaniem polerki do metalu. Polerowanie jest najtrudniejszą dziedziną obróbki metali, ponieważ wymaga bardzo dużego doświadczenia i znajomości zarówno materiałów, środków polerskich oraz technik polerowania.

 

Polerka przemysłowa do metalu niemieckiej firmy IMM Maschinenbau (dawne METABO / IBS) to najmocniejsze urządzenia w branży. Urządzenie polerskie do metalu IMM model 72711 wyposażone może być w silnik o mocy do 7,5kW. Jednowrzecionowa konstrukcja z płynną regulacją kontroli prędkości obrotów silnika sprosta najcięższym i najbardziej wymagającym procesom.

 

Wśród oferty naszej firmy znajdują się również maszyny do polerowania na kołach polerskich marki KEF, duńskiego producenta maszyn firmy Scantool. Urządzenia te przeznaczone są do stosowania w zakładach, gdzie wykończenie powierzchni produkowanych detali ma kluczowe znaczenie. Polerki przemysłowe KEF sprawdzają się w najbardziej rygorystycznych branżach takich jak przemysł medyczny. Solidna konstrukcja obudowy nie przenosi temperatury na obudowę silnika ani drgań, dzięki czemu zachowana jest precyzja pracy.

 

Przykład polerki przemysłowej i warsztatowej

Polerka marki KEF model POD 10 to najlepsze urządzenie na rynku, ze względu na dużą możliwość konfiguracji systemu. Bezawaryjne urządzenie zapewniające komfortową pracę, możliwe jest dzięki mocnemu silnikowi, na który producent udziela 5 letnią gwarancję.

 

Urządzenia do polerowania marki KEF mogą być dostarczone w różnych wymiarach wrzecion, tak aby sprostały bezpieczeństwu i warunkom pracy w każdym zakładzie produkcyjnym.

 

Jeżeli szukasz polerki w bardzo atrakcyjnej cenie, która będzie Ci służyła przez wiele lat, to oczywistym wyborem są polerki przemysłowe i warsztatowe KEF.

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu